Дорогі батьки!
Сухомлинський говорив: "Витоки здібностей і обдарування дітей-на кінчиках їх пальців. Від пальців, образно кажучи, йдуть найтонші нитки-струмочки, які живлять джерело творчої думки. Іншими словами, чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина!»
Кожен з Вас хоче виховати своєї дитини якомога краще, максимально розкрити його потенціал, виявити таланти. Саме тому з дитинства Ви приділяєте велику увагу всебічному розвитку малюка: купуєте йому іграшки і книжки, можливо, дозволяєте грати безпечними побутовими предметами, щоб він міг буквально на смак спробувати навколишній світ.
Пропонуємо Вам великий вибір наборів для творчості, які допоможуть вашим дітям розвиватися гармонійно і всебічно.
Якщо Ви ще вагаєтесь: навіщо потрібні набори для творчості?
Прочитайте: Шестиразова користь від набори для творчості
Види прикладного дитячої творчості
Розвиваючи класичні напрямки в творчості, можна підібрати саме те, що буде цікаво для малюка. Основні прикладні види творчої діяльності:
• Малювання. Кожна дитина любить малювати. Для цього не потрібно складні інструменти. Дайте малюкові папір і олівці, фломастери або фарбу з пензликом, і він відразу почне щось творити. А в літній період можна взяти з собою на прогулянку в парк кольорові крейди або вуглинки і малювати на асфальті.
• Ліплення. Фігурки з пластиліну не тільки сприяють розвитку мислення і моторики, але і зберігатися як пам'ять з дитинства. Розвиваючись у цьому напрямку, дитина навіть може стати великим скульптором.
• Шиття. Цей напрямок творчої діяльності може розвинути з маленької дівчинки навички справжньої рукодільниці. Створюючи улюблених героїв з мультфільмів або казок, можна влаштувати ціле лялькову виставу прямо вдома перед знайомими, друзями і родичами, які виступають у ролі глядачів.
• Плетіння. Плетіння може зробити з дитини справжнього дизайнера-художника. Починати можна з створення простих фенечок, бус або браслетів.
• Аплікація. Як і малювання створює для дитини необмежений простір для польоту фантазії. Вирізаючи з кольорового паперу або газет, наклеюючи сушені листочки або квіточки, можна створювати чудові картини.
• Орігамі. Це не просте заняття, тому спочатку знадобиться допомога дорослого. Але з часом це може вирости у створення паперових журавликів або жаб.
• Моделювання. З конструювання картонних літаків і машин, будинків і будинків починається розвиток інженерних здібностей.
список Цим не завершується, пропонуйте дитині різні види діяльності за допомогою наборів для творчості!